http://www.sbsstankiewicz.pl

Stemplowany Beton

http://www.sbsstankiewicz.pl

Beton dekoracyjny to nowoczesny i wszechstronny produkt. Nadaje się do dekoracji wnętrz, a także do dekorowania przestrzeni na zewnątrz budynków. Idealnie pasuje do przyjaznych wnętrz mieszkań, a także do prostych pomieszczeń magazynowych. Dodatkowym ? Jeszcze jednym walorem betonu artystycznego jest jego odporność na zabrudzenia. W naszej ofercie zobaczą Państwo produkty o zróżnicowanych barwach szarości i o różnej grubości.
Beton stemplowany to genialny produkt. Doskonale Imituje tworzywa takie jak drewno, kamień czy skały. Możliwość robienia na nim fantazyjnych wzorów i doboru atrakcyjnych kolorów stawia ten materiał wysoko ponad konkurencyjnymi materiałami aranżacyjnymi.
Nasza firma oprócz sprzedaży betonu dekoracyjnego, świadczy także usługi związane z aranżowaniem nowoczesnych wnętrz i pracami remontowymi. Zatrudniamy profesjonalistów w dziedzinie budownictwa i architektury wnętrz, którzy stworzą dla Państwa unikatowe przestrzenie mieszkalne i firmowe.
Beton artystyczny daje nam bezgraniczne warianty aranżacyjne. Jest on powiązaniem skromności i funkcjonalności, której nie umożliwią Państwu inne tworzywa. Przekonajcie się sami jak urokliwe mogą być dekoracje wykonane z tego uniwersalnego materiału.

Kategorie

Dom i ogród - Schody
Dom i ogród - Materiały budowlane
Regiony i miasta - Wielkopolskie - Złotów
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Beton stemplowany, Beton dekoracyjny, Beton polerowany, Beton lakierowany, Nawierzchnie betonowe, Beton zamiast kostki, Chodniki betonowe

Informacje

Numer ID strony: 21194/20967, Status strony: aktywna od 12/01/2016 09:58, Typ strony: standard, Data dodania: 09/01/2016 18:19, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 505

 Powrót  Drukuj